Уважаеми учители, дейци на културата, просветата и науката,
скъпи ученици, студенти и жители на област Търговище,

Приемете моите най-сърдечни поздравления по случай 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност!

Този светъл празник е символ на духовността, знанието и стремежа към просвещение – ценности, които през вековете са съхранили българския дух и националната идентичност.

На този ден изразяваме своята признателност към всички учители, преподаватели, културни и просветни дейци, библиотекари, творци и учени, които с всеотдайност, търпение и вдъхновение пазят и предават знанието на младите поколения.

Пожелавам Ви здраве, вдъхновение и още много успехи по пътя на знанието!

Честит 24 май!

инж. Илко Илиев
Областен управител на област Търговище

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *