Европейски успех за борците на Търговище

Търговище посрещна тържествено състезателите по борба, завърнали се от Европейското първенство за кадети. Пред спортната зала в града граждани, треньори, учители и ученици аплодираха младите спортисти за достойното им представяне на европейския шампионат.

С бурни аплодисменти бе приветстван Стефан Стефанов, който завоюва сребърен медал от първенството и донесе пореден голям успех за българската борба и за Търговище. Сред посрещнатите бе и Мерт Мустафов, класирал се на престижното пето място в своята категория, както и .

На официалното събитие присъстваха кметът на Търговище д-р Дарин Димитров, председателят на Общинския съвет Тахир Тахиров, заместник областният управител на област Търговище Пламен Цачев, както и директорът на Спортно училище „Никола Симов“ Надежда Коева. Всички те поздравиха младите състезатели и техните треньори за положения труд, постоянството и успехите, с които прославят Търговище и България на европейската спортна сцена.

В знак на признание за постигнатите резултати те връчиха на младите спортисти поздравителни адреси и плакети, с пожелание за здраве и още много успехи.

Симона Алексиева

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *