С тържествен концерт Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ в село Дралфа отбеляза 135 години от своето създаване. Събитието събра ученици, учители, бивши възпитаници и гости, които заедно споделиха радостта от значимия юбилей.
Празничната програма бе изпълнена с разнообразни изяви – песни, танци и артистични сценки, подготвени от учениците с помощта на техните преподаватели. В концерта се включиха и гостуващи състави от региона, които допринесоха за още по-тържествената атмосфера.
По повод юбилея областният управител на област Търговище Радослав Бойчев връчи поздравителен адрес на директора на училището Силвия Асенова. В него той изрази признателност за дългогодишния принос на образователната институция и пожела здраве, вдъхновение и бъдещи успехи на педагогическия екип и учениците.
Юбилейното честване премина с много емоции, гордост и уважение към традициите, които училището в село Дралфа съхранява и развива вече повече от век.
С.ТОДОРОВА