Резултати от първия тур на изборите за президент и вицепрезидент за Търговищки регион

Кандидат / Партия, Коалиция

2 Веселин Найденов Марешки и Петър Живков Петров
Инициативен комитет представляван от Пламен Трифонов Христов        8 242                         13.27%

3 Велизар Пенков Енчев и Биляна Дикова Велева-Грънчарова
ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ                            196                   0.32%

4  Пламен Василев Орешарски и Данаил Стоянов Папазов
Инициативен комитет представляван от Николай Тошков Енчев                             18 375                              29.57%

5   Жорж Ганчев Ганчев и Кольо Петков Парамов
ХРИСТИЯН-СОЦИАЛЕН СЪЮЗ              323                      0.52%

6   Диана Гервасова Димитрова и Габриел Георгиев Герасимов
Инициативен комитет представляван от Валентин Асенов Николов                          86                                 0.14%

7 Трайчо Димитров Трайков и Съби Иванов Събев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК                 1 410            2.27%

8 Бисер Георгиев Миланов и Красимир Петров Настев
Инициативен комитет представляван от Виторио Бисеров Миланов                   57                        0.09%

10  Александър Трифонов Томов и Радослав Йорданов Радославов
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА

137                   0.22%

11  Йорданка Радиева Колева и Веселин Димитров Христов
Инициативен комитет представляван от Иван Иванов Стамболиев               73                  0.12%

12  Татяна Дончева Тотева и Минчо Викторов Спасов
ПП Движение 21 – ПП НДСВ               581                         0.94%

13     Румен Георгиев Радев и Илияна Малинова Йотова
Инициативен комитет представляван от Стефан Ламбов Данаилов               11 579                                   18.64%

14  Господин Тончев Тонев и Андрей Аврамов Андреев
ПП Българска демократична общност   157         0.25%

15  Ивайло Георгиев Калфин и Любомир Тодоров Халачев
Коалиция КАЛФИН-ПРЕЗИДЕНТ1 6092.59%

16  Камен Славянов Попов и Георги Стефанов Неделчев
Инициативен комитет представляван от Валери Василев Венков             76                                  0.12%

17  Цецка Цачева Данговска и Пламен Иванов Манушев
ПП ГЕРБ           9 453                                  15.21%

18 Румен Гълъбинов Гълъбинов и Веска Атанасова Волева
Инициативен комитет представляван от Ивайло Пламенов Велинов                             122                                   0.20%

19 Красимир Дончев Каракачанов и Явор Божилов Нотев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО6 61910.65%

20  Кемил Ахмед Рамадан и Момчил Добрев Добрев
Политическа партия Балканска демократична лига            

176                             0.28%

21   Пламен Панайотов Пасков и Светозар Стоянов Съев
Инициативен комитет представляван от Огнян Славчев Цветков            92                          0.15%

22    Димитър Василев Маринов и Радослав Петров Петров
Българско национално обединение              169                    0.27%

23   Николай Йорданов Банев и Сали Шабан Ибрям
Инициативен комитет представляван от Исай Величков Пешев                   102                              0.16%

-Не подкрепям никого
2 499                4.02%

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.